Makineri depilimi me dyll DSP F-70004

1,790 L2,200 L (-19%)

Ka stok

  • Mundeson shkrirjen e dyllit shume shpejt
  • Ben te mundur nje ngrohje automatike
  • Largon qimet e padeshiruara
  • Lekure e bute pa e demtuar apo e irrituar
  • Rimbushet me lehtesi

MAKINERI DEPILIMI ME DYLL DSP F-70004

Makineri depilimi me Dyll DSP F-70004 teper e lehte per t’u perdorur. Eshte e persosur per shkrirjen e dyllit. Nuk keni pse beni ene pis apo rremuje ne ambjentin e shtepise dhe te punes tuaj. Rimbushet lehtesisht.

DYLLI PER DEPILIM

Dylli per depilim eshte nje nga metodat me te hershme dhe shume efikase ne heqjen nga rrenja te qimeve.
heqja e qimeve me dyll behet me e thjeshte fale kesaj pajisjeje qe ngroh dyllin ne cast.

Projektuar me material ABS. I cili eshte eko-miqesor, i sigurt pa aroma jo te kendshme dhe mbi te gjitha jo toksik. Largimi i qimeve te padeshiruara me kete makine dylli ne pjesen e krahut, kembes, sqetullave dhe zonen bikini tani eshte me e lehte dhe me e shpejte.

Lekure e bute si nje femije dhe aspak e demtuar apo e irrituar. Nje pjese e tejdukshme ne kete pajisje e vendosur posacerisht qe ju te vezhgoni gjendjen e dyllit ne ene pa e hapur ate.

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Makine Dylli

Ngjyra

Be the first to review “Makineri depilimi me dyll DSP F-70004”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine dylli per heqjen e qimeve dyqan taxi

Makineri depilimi me dyll DSP F-70004

1,790 L2,200 L (-19%)

Shto ne Shporte