Makineri dylli DSP 70016 per shkrirjen e dyllit | Bli Online

2,400 L

Ka stok

  • Shume funksionale
  • Ngrohet shume shpejte per procesin e shkrirjes se dyllit
  • Shume praktike pa asnje nje lloji efekti anesore
  • Me kapak dhe tas alumini i cili mund te hiqet
  • Brenda ne paketim ndodhet nje shkop per perhapjen e dyllit
KODI: DSP 70016 Kategori: , ,

MAKINERI DYLLI DSP 70016

Makineri dylli DSP 70016 me nje spirale ngrohje per nje shkrirje te shpejte te dyllit. E formuar me ane te nje materiali ndihmues te qendrueshme te nxehtesise. Garanton nje cilesi maksimale te dyllit, i perbere nga tre ngjyra te ndryshme.

SHKRIRJA E DYLLIT SHUME SHPEJTE

Hedhim brenda enes dyllin te cilin e vendosim ne gradim derisa te shkrihet dhe me pas e perdorim per fytyren. Ena eshte e perbere ne dy ngjyra roze dhe lejla, shume praktike dhe e lehte ne perdorim e saj.

Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara

Ka nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar

Mbajeni lekuren tuaj te paster me makine e dyllit

Ngrohje automatike per rreth 20 minuta

Porosit online me nje cmim ekonomik ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makine Dylli

Ngjyra

Be the first to review “Makineri dylli DSP 70016 per shkrirjen e dyllit | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makineri dylli DSP 70016 per shkrirjen e dyllit Dyqan Taxi

Makineri dylli DSP 70016 per shkrirjen e dyllit | Bli Online