Mash flokesh DSP G-20022 per floke kacurrela

2,990 L

Ka stok

  • Per stilime te ndryshme te flokeve tuaj
  • Per floke me onde dhe voluminoze
  • Masha ka nje gjatesi 25mm e nje gjeresi 19mm
  • Doreza e qendrueshme larg nxehtesise
  • I pershtatshem edhe mjaft ekonomike
KODI: DSP G-20022 Kategori: , ,

MASH FLOKESH DSP G-20022

Mashe per floket DSP G-20022 ne pak minuta do keni floket qe gjithmone keni deshiruar te kishit per onde te medha ose te vogela sipas deshires tuaj.

MASH PER TE BERE FLOKET ME ONDE

Nxehet shpejt perreth 45 sec edhe ka nje temperature mbi 210 grade

Mbron floket nga nxehtesia

Mbyllje automatike pas 60 minutash

Treguesi i nxehtesise tek masha nuk lejon mbinxehjen e flokeve

Pllaka qeramike dhe metal i punuar per floke me shkelqim dhe te shendetshme

Ka nje gjatesi kablli 1,8 metra, i rrotullueshem per stilimin edhe ne distance

Me nje temperature te qendrueshme per stilimin e flokeve tuaj

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

,

Be the first to review “Mash flokesh DSP G-20022 per floke kacurrela”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mash flokesh DSP G-20022 per floke kacurrela Dyqan Taxi

Mash flokesh DSP G-20022 per floke kacurrela