Mash per floket kacurrela DSP 20105 ne shitje online

2,100 L

Ka stok

 • Paijsje me dy funksione
 • Per krijimin e flokeve me onde te vogel dhe me onde te theksuara
 • I jep volum flokut tuaj
 • Nuk i demton floket
 • Per kacurrela natyrale dhe te persosura
KODI: DSP-20105 Kategori: , , , ,

MASH PER FLOKET DSP 20105

Mashe per floket DSP 20105 ideale per femrat qe jane te apasionuara pas flokeve kacurrela. Me kete produkt nuk do te lodheni dhe as nuk do te shpenzoni shume kohe per t’i bere floket kacurrela.

MASH PER TE KRIJUAR FLOKE KACURRELA

Me pak minuta me kete mashe do keni floket qe gjithmone keni deshiruar pa shpenzime te teperta dhe pa shkuar shume shpesh ne sallonet e bukurise. Fale kesaj mashe ju do te perfitoni :

 1. Onde te theksuara dhe te bukura
 2. Volumin ne flokut tuaj
 3. Floke te shendetshem
 4. Paijsje me dy funksione

PERMASAT                                    

Madhesia e ondes mund te behet:

 • 9mm
 • 19mm
 • 25mm
 • 28mm
 • Fuqia 35/40W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

Be the first to review “Mash per floket kacurrela DSP 20105 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mashe per floke me onde ne Dyqan taxi

Mash per floket kacurrela DSP 20105 ne shitje online