Mash per floket DSP 20023 per stilim perfekte

2,890 L

Ka stok

  • Tensioni:110-240V  Frekuenca: 50/60HZ
  • Fuqia: 35W
  • Vjen me tre ngjyra te ndryshme
KODI: DSP 20023 Kategori: , ,

MASH FLOKESH DSP 20023

Mash per floket DSP 20023 per nje stilim sa me perfekt te flokeve, ne menyre qe te dukeni te persosur nga pamja e jashtme per dite me radhe.

STILIM NE MENYRE PERFEKTE TE FLOKEVE

Mashe flokesh per kacurrela me pllake cilindrike qeramik

Krijon kacurrela te buta dhe te qendrueshme

Masha mund te perdoret si ne floke me gjatesi te mesme dhe te gjate

Doreza e mashes me dizajni modern

Per mbrojtjen dhe demtimin e flokeve

Porosit menjehere online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Mash per floket DSP 20023 per stilim perfekte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mash per floket DSP 20023 per stilim perfekt dyqan taxi

Mash per floket DSP 20023 per stilim perfekte