Mash flokesh DSP 20026 me pllake qeramike

2,390 L

Ka stok

  • Mash per floke super kacurrela
  • Ruan floket dhe ngjyren pa i djegur
  • I pajisur me butonin on/off
  • I jep super volum flokeve
  • Cilesi e garantuar
KODI: DSP 20026 Kategori: , ,

MASH FLOKESH DSP 20026

Mash per floket DSP 20026 risi me e re per ti kthyer floket kacurrela ne pak sekonda. Me kete paijsje ju do shifni nje ndryshim ne floket tuaj.

MASH ME PLLAKE QERAMIKE

Masha per floket eshte e ndertuar nga pllaka qeramike per mbrojtjen nga demtimi

Ben floket kacurrel dhe me onde sipas deshires

Ben nje nxehje te shpejte rreth 40 sec, me nje temperature 120 grade

Mbron floket nga nxehtesia

Me butoni qe e hap dhe e mbyll mashen

Porosit online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

Be the first to review “Mash flokesh DSP 20026 me pllake qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mash flokesh DSP 20026 me pllake qeramike dyqan taxi

Mash flokesh DSP 20026 me pllake qeramike