Mash flokesh DSP 20099 per stilimin e flokeve

2,490 L

Ka stok

  • Nxehet shume shpejte
  • Per floke me onde te medha ose te vogela
  • Me nje energji 32 WATT
  • I disponueshem ne dy ngjyra te ndryshme
  • Me nje performance te larte te flokeve
KODI: DSP-20099 Kategori: , ,

MASH FLOKESH DSP 20099

Mash per floket DSP 20099 per stilimin e flokeve tuaj per nje qendrueshmeri dhe nje performance te larte te pamjes tuaj cdo dite. Mund te beni floket me onde te vogela ose te medha.

PER FLOKE ME ONDE

Kursim te energjise elektrike, paijsur me nje buton temperature per te zgjedhur menyren e nxehjes

I pershtateshem per cdo gjatesi dhe lloji flokesh

Mundeson nje nxehje ne pak sekonda

Me nje konsumim te enegjise 32W

I pershtatshme dhe mjaft ekonomike

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

,

Be the first to review “Mash flokesh DSP 20099 per stilimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mash flokesh DSP 20099 per stilimin e flokeve dyqan taxi

Mash flokesh DSP 20099 per stilimin e flokeve