Mash DSP E-20009 per floke me onde | Bli Online

2,600 L

Ka stok

  • Per te gjithe lloji e flokeve
  • Mash per floke me onde dhe kacurrela
  • E disponushme ne tre ngjyra
  • Me butonin on/off
  • Per super volum te flokeve tuaj
KODI: DSP E-20009 Kategori: , ,

MASH DSP E-20009

Masha DSP E-20009 Ju lejon te rretulloni floket sipas deshires suaji me nje dore. Kursime te medha te energjise per nje performace te larte te flokeve tuaj.

PERFORMANCE TE LARTE TE FLOKEVE

Mund ti ktheni floket shume shpejt ne kacurrela

Materiali perbehet me nje pllake qeramike

Konsumimi I energjise 40-45W

Ka nje gjatesi kablli 1,8 metra, i rrotullueshem per stilim edhe ne distance

Me nje temperature te qendrueshme

Porosit onine ne Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mash per Floket

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Mash DSP E-20009 per floke me onde | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mash DSP E-20009 per floke me onde Bli Online dyqan taxi

Mash DSP E-20009 per floke me onde | Bli Online