Makineri qethje DSP F-90036 me kualitet te larte

1,800 L

Ka stok

  • Ka nje fuqi 2-3W me nje tension 220-24V.
  • Perbehet nga tre ngjyra te ndryshme.
  • Ju jep nje pamje te re dhe rrezellitese
  • Pastrohet lehtesisht dhe mund ta merrni kudo me vete

 

KODI: F-90036 Kategori: , ,

MAKINERI QETHJE DSP F-90036

Makineria e qethjes DSP F-90036 perfekte per ata qe deshirojne te mbarojne pune shpejt e te duken bukur me modelin e flokeve. Makina vjen me nje prakticitet te larte duke mos ju lejuar ju ta keni te veshtiren ta manoroni ate si te deshironi. Ajo pastrohet lehtesisht me mjetet perkatese. Vepron ne menyre te shpejte duke ju falur nje pamje te re dhe te paster.

MAKINERI QETHJE DSP ME KUALITATIVE

  • Ka nje fuqi 2-3W me nje tension 220-24V.
  • Perbehet nga tre ngjyra te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makineri qethje DSP F-90036 me kualitet te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri qethje me performance te larte dyqan taxi

Makineri qethje DSP F-90036 me kualitet te larte