Gemei 821 – Hair Clipper per femra e meshkuj

2,390 L2,900 L (-18%)

Ka stok

 • IPX7 Waterproof
 • T-Blade me performance te larte
 • 4pcs Comb Guide
 • Prerese te gradueshme
 • Karikohet per 6 ore
 • 40 Minuta autonomi
 • 220-240V ~50/60Hz
KODI: 6957952208210 Kategori: , ,

Makine rroje e qethje Gemei 821

Makine rroje e qethje per meshkuj e femra Gemei 821

 • Mbrojtje nga uji IPX7
 • Nje makine profesionale e pershtatshme per te gjithe, femra e meshkuj,
 • Mund te hiqni qimet e padeshiruara ne fytyre, apo ne trup. Mund te shkurtoni floket si nje profesionist i vertete.
 • Bli Online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Gemei 821 – Hair Clipper per femra e meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei 821 ne Dyqan Taxi Makine rroje e qethje per meshkuj dhe femra

Gemei 821 - Hair Clipper per femra e meshkuj

2,390 L2,900 L (-18%)

Shto ne Shporte