Gemei Electric Hair Clipper – Makine Qethje Rroje

1,490 L

Ka stok

Koha e karrikimit: 8 ore
Koha e perdorimit: 60 minuta

Kutia perfshin:

1.Furcen per pastrim
2.Shishen e vajit per butesi
3. Tehe preres me gjatesi 3,6,9 dhe 12 mm
4.Karrikuesin standart

KODI: L-makine qethese-rroje-gemei-gm657 Kategori: ,

MAKINE QETHJE & RROJE GEMEI GM-657

Gemei Electric Hair Clipper – Makine Qethje Rroje

Makine rroje dhe qethje profesionale pershtatur per prerjen, shkurtimin dhe stilimin e flokeve dhe mjekres. Me tehe celik inoks te mprehte dhe te qendrueshem qe shkurtojne me saktesi qimet tuaja. Ofron performance superiore ne prerjen dhe shkurtimin e flokeve dhe mjekres.

Integruar me cip anti-preres, kjo makine eshte e sigurt teksa e perdorni. Nuk skuq, irriton dhe pret lekuren. Ideale per te gjitha llojet e flokeve. Fale lehtesise ne perdorim dhe mbrojtjes maksimale te lekures, kjo paisje mund te perdoret pa frike edhe tek femijet.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Gemei Electric Hair Clipper – Makine Qethje Rroje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje qethese Gemei

Gemei Electric Hair Clipper - Makine Qethje Rroje