Makine qethje DSP 90117 per meshkuj | Bli Online

2,000 L

Ka stok

  • Me nje fuqi 3
  • Fuqia e plote qe mund te perdoret rreth 40 minuta
  • Me teha prej celiku
  • Shume funksionale ne shkurtimin e flokeve sipas gjatesise
  • Praktike ne perdorim
KODI: DSP 90117 Kategori: , , ,

 

MAKINE QETHJE DSP 90117

Makine qethje DSP 90117 ky produkti ben te mundur nje prerje shume te shpejte fal nje energjie 3 WATT, ndodhet me te rikarikueshme.

PER NJE DIZENJIM TE BUKUR TE FLOKEVE 

Ky produkt ju shkurton kohe dhe ju ofron lehtesi gjate perdorimit

Ben te mundur nje lehtesim ne pastrimin e tij

Permban brisk te ndashem te bera nga materiali qeramik dhe titan

Lejon perdoruesit te zgjedhin nga parametrat e gjatesise se prerjes sipas preferencave të tyre

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Be the first to review “Makine qethje DSP 90117 per meshkuj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP 90117 per meshkuj Bli Online dyqan taxi

Makine qethje DSP 90117 per meshkuj | Bli Online