Makineri qethje DSP E-90011 per prerje ideale te flokeve

2,200 L

Ka stok

  • Ideale per prerje perfekte te flokeve
  • kriton stilime te ndryshme ne floke
  • Ka nje fuqi 10W e nje tension 220-240V
  • Practice the lehtesishte e pastrueshme
  • Ka disa lloj ngjyrash
KODI: E-90011/12/13/14 Kategori: , ,

MAKINERI QETHJE DSP E-90011

Makineri qethje DSP E-90011 per prerjen perfekte te flokeve tuaj. Fale kesaj makine ju do t’i jepni flokeve tuaj stilimin qe gjithmone keni dashur edhe kete mund ta beni sa here te deshironi pa harxhuar pafund tek berberi juaj. Me kete makine ju do te mesoni t’i stiloni ne menyre perfekte floket tuaj. Ajo eshte shume praktike dhe mund ta merrni kudo me vete, sidomos ne udhetime duke qene gjithmone te kuruar dhe te paster.

MAKINE QETHJE PER PREJEN IDEALE TE FLOKEVE

  • Nese deshironi nje prerje perfekte kjo paijsje e ben te mundur permes funksionimit te saj.
  • Ka nje fuqi 10W e nje tension 220-240V.
  • Ka disa lloj ngjyrash.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makineri qethje DSP E-90011 per prerje ideale te flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp makine qethje per meshkujt produkt online dyqan taxi

Makineri qethje DSP E-90011 per prerje ideale te flokeve