Makineri qethje dhe rroje DSP F-90037 cilesore per meshkujt

2,400 L

Ka stok

  • Shume ekonomike dhe funksionale
  • Praktike edhe e lehte per t’u pastruar
  • Kryen procesin e prerjes se flokeve dhe heqjen e mjekres
  • Ka nje fuqi 12W e nje tension 220V.
  • Mund te merret kudo me vete
KODI: F-90037 Kategori: , ,

MAKINERI QETHJE DHE RROJE DSP F-90037

Makineri qetje dhe rroje DSP F-90037 perfekte pe te gjithe ju qe jeni te apasionuar pas kujdesit personal. Ky produkt eshte i domosdoshem edhe shume ekonomik duke ju shpetuar nga shpenzimet e teperta qe benit per kujdesin e flokeve. Kjo makine vjen me dy funksione ne nje te vetme. Ajo heq ne menyre te persosur mjekren dhe realizon gjithashtu edhe prerjen e flokeve duke i dhen ju stilimin qe deshironi.

MAKINE PER HEQJEN E MJEKRES DHE FLOKEVE

  • Shume ekonomike dhe funksionale
  • Praktike edhe e lehte per t’u pastruar
  • Kryen procesin e prerjes se flokeve dhe heqjen e mjekres
  • Ka nje fuqi 12W e nje tension 220V.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Be the first to review “Makineri qethje dhe rroje DSP F-90037 cilesore per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp best performance dyqan taxi

Makineri qethje dhe rroje DSP F-90037 cilesore per meshkujt