Gemei Gm 592 – Makine rroje dhe qethje profesionale

2,190 L

Ka stok

  • Makine qethje me performance te larte per nje stilim me te shpejte dhe me te lehte.
  • Krijoni linja te persosura dhe te pastra rreth buzes dhe mjekres.
  • Prerese me madhesi te plote per vijen e qafes dhe mjekren.
  • Krijoni linjat dhe detajet e imeta qe percaktojne stilin tuaj.
KODI: 6957952205929 Kategori: ,

GEMEI GM 592 – MAKINE RROJE PROFESIONALE

Makine rroje Profesionale – Gemei GM 592

Makine rroje profesionale Gemei me teknologji te besueshme dhe te larte. Do t’ju lejoje te kryeni me kujdes pastrimin nga qimet ne fytyren tuaj.
Dizajni saj ergonometrik ju lejon mbartjen e saj edhe ne udhetime.
Karakteristika 
  • Makine qethje me performance te larte per nje stilim me te shpejte dhe me te lehte.
  • Krijoni linja te persosura dhe te pastra rreth buzes dhe mjekres.
  • Prerese me madhesi te plote per vijen e qafes dhe mjekren.
  • Krijoni linjat dhe detajet e imeta qe percaktojne stilin tuaj.

    Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei Gm 592 – Makine rroje dhe qethje profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje gemei Gm 592 rroje dhe qethje profesionale

Gemei Gm 592 - Makine rroje dhe qethje profesionale