Makine rroje 3 ne 1 DSP 70020 per heqjen e qimeve

1,790 L

Ka stok

  • Super kualitative
  • Ben te mundur heqjen e qimeve ne hunde, veshe dhe mjeker
  • Shume praktik dhe mund te merret me vete
  • Me dy ngjyra
KODI: 70020 Kategori: , ,

MAKINE RROJE 3 ne 1 DSP 70020

Makine rroje e cila vjen me tre funksione ne nje te vetem. Me nje super kualitet dhe super cmim, kjo makina e rrojes do te ishte nje investim dhe nje dhurate shume e mire qe mund t’i beni vetes tuaj apo dikujt qe e ka te nevojshme.

MAKINE RROJE ME TRE FUNKSIONE 

  • Ky produkt ben te mundur heqjen e qimeve ne brendesi te hundes, e ne pjesen e mjekrres se meshkujve.
  • Per personat qe ndjejne nje bezdisje per qimet eshte i domosdoshem ku mund te perdoret lehte.
  • Ka nje energji 3W, nje tension 220V
  • Me dy ngjyra.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje 3 ne 1 DSP 70020 per heqjen e qimeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje per hundet veshet mjekren dsp dyqan taxi

Makine rroje 3 ne 1 DSP 70020 per heqjen e qimeve