Makine qethje per floket DSP-90127 | Bli Online

1,990 L

Ka stok

  • Manovrohet lehtesisht
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem
  • Me nje sistem karikim me nje kordon portativ me nje rrotullim 180 grand
  • Pajisja eshte e karikueshme dhe shume e thjeshte per t’u pastruar
  • Fuqia 3W dhe tension 100-240V

 

MAKINE QETHJE DSP 90127

Makine qethje DSP 90127 produkti ka nje perdorim te shpejte ne prerjen e flokeve sipas gjatesise. Ka nje fuqi 3W, tension 100-240V dhe perbehet nga dy ngjyra.

PER STILIME TE NDRYSHME TE FLOKEVE

  • Makine rroje e cila manovrohet lehtesisht dhe fale kokave te saj ju mund te stiloni floket sipas deshirave tuaj
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem qe do ju ndihmojne ne stilimin e flokeve dhe mjekres
  • Me nje sistem karikim me nje kordon portativ me nje rrotullim 180 grand
  • Pajisja eshte e karikueshme dhe shume e thjeshte per tu pastruar
  • Shume praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje per floket DSP-90127 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

2in1 mjeker elektrike floke stilime me aksesore te ndryshem produkt online dyqan taxi

Makine qethje per floket DSP-90127 | Bli Online