Makine qethje DSP F-90031 per prerjen e flokeve tuaj

1,900 L

Ka stok

  • E perkryer per prerjen e flokeve tuaji.
  • Ne te perfshihen kokat e prerjes, gershere, kreher.
  • Ne paketim kemi ngjyra te ndryshme.
  • Realizon prerje profesionale.
  • Shume e lehte dhe praktike ne perdorim.
KODI: F-90031 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP F-90031

Makine qethje DSP F-90031 , e cil kryen prerje profesionale edhe i jep flokut tuaj drejtimin dhe modelin qe ju deshironi. Ajo perbehet nga disa kreher te ndryshem, te cilet realizojne stilime nga me te ndryshem.Kreherin mund ta merrni kudo me vete per nje pamje te kuruar. Porosit online per ta perfituar me cmimin me fantastik per cilesine me te mire.

  • E perkryer per prerjen e flokeve tuaji.
  • Ne te perfshihen kokat e prerjes, gershere, kreher ku mund te beni prerje profesionale.
  • Ne paketim kemi ngjyra te ndryshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe perfito transportin falas.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP F-90031 per prerjen e flokeve tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dhe qethje per floket e meshkujve dhe mjekren profesionale dsp dyqan taxi

Makine qethje DSP F-90031 per prerjen e flokeve tuaj