Makine qethje DSP 90064 per meshkujt me cilesi te larte

1,900 L

Ka stok

  • Per nje prerje te nje cilesie te larte
  • Funksionon rrjet elektrik
  • Posedon kreret e ndryshem te metalit
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem per kujdesin e flokeve

 

KODI: 90064/90065/90066/90067/90068 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP 90064

Makine qethje per nje prerje te nje cilesie te larte e adekuate per perdorim nga shtepia me energji elektrike. Makina e qethjes posedon kreret e ndryshem te metalit qe mund te mprehen vete dhe mund te rregullohet gjatesia e prerjes. Makaine Depiluese perbeet edhe nga aksesore te ndryshem per kujdesin e flokeve.

MAKINE QETHJE – CILESI E LARTE – BLI ONLINE

  • Per nje prerje te nje cilesie te larte
  • Funksionon rrjet elektrik
  • Posedon kreret e ndryshem te metalit
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem per kujdesin e flokeve

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90064 per meshkujt me cilesi te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dhe qethje me cilesi te larte dyqan taxi

Makine qethje DSP 90064 per meshkujt me cilesi te larte