DSP 60050 | Makine qethje per heqjen e qimeve te lagura

2,600 L

Ka stok

MAKINE QETHJE DSP 60050

Makine qethje DSP 60050 per heqjen e qimeve te thate dhe te lagura. Kjo makine e realizon nje gje te tille sepse eshte e papershkrueshme nga uji. Ju mund ta perdoni pa nderprerje per rreth 60 minuta.

MAKINE QETHJE PER HEQJEN E QIMEVE 

  • Me nje dizajn te papershkueshem nga uji DC 5V 100mA
  • Me nje funksion per heqjen e qimeve edhe nese jane te lagura
  • Punon rreth 60 minuta
  • Ka nje bateri te karikueshme rreth 600mAh.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “DSP 60050 | Makine qethje per heqjen e qimeve te lagura”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje dsp per meshkuj heqje e qimeve dyqan taxi

DSP 60050 | Makine qethje per heqjen e qimeve te lagura