Makine qethje dhe rroje per meshkuj | Gemei GM-562

2,290 L

Ka stok

KODI: 998876543530763 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DHE RROJE PER MESHKUJ

Makine qethje dhe rroje per meshkuj me shkalle prerje 3 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm.

Shkurtoni gjatesine e flokeve, stiloni mjekrren dhe hiqni qimet fale kokave te ndryshueshme te makines.

Makina e rrojes eshte e pajisur me koka shtese te nderrueshme per hunden, veshet, trupin dhe rregullimin e gjatesise.

Dizajni ergonomik dhe permasat praktike e bejne ate te pershtatshme per ta marre me vete ne udhetimet tuaja apo kudo qe ju nevojitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje dhe rroje per meshkuj | Gemei GM-562”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje geemy shitje online ne dyqan taxi

Makine qethje dhe rroje per meshkuj | Gemei GM-562