Makine qethese profesionale Kemei KM K33S

3,500 L

Ka stok

Makine profesionale Kemei projektuar per performance te qete, te shpejte dhe te sakte ne te gjitha llojet e flokeve.

KODI: f-09876555 Kategori: , ,

MAKINE QETHESE PROFESIONALE KEMEI

Makine qethese profesionale per meshkuj Kemi K33S.

I pajisur me dy opsione shpejtesie te ndryshme dhe butonin e fikjes/ndezjes ne trupin e tij per perdorim me te lehte.

Makina mundeson rregullim te lehte te gjatesise se prerjes nga 0.8mm ne 2.0mm. Levizni leven lart per prerjen me te shkurter dhe levizeni leven nese deshironi prerje pak me te gjate.

Jetegjatesia e baterise eshte ekstra e gjate fale kapacitetit te larte 2500mah dhe ekrani LED do t’ju tregoje perqindjen e mbetur te baterise.

Krijoni stilin tuaj te personalizuar te flokeve me makinen Kemei e cila ofron prerje precize njesoj si ne sallonet profesionale.

Specifika

  • Tensioni: 5V/1A
  • Bateri 2500mAh
  • Koha e karikimit 3 ore
  • Permasa: 4.5*48.5cm
  • 6 krehera: 1.5mm 3mm 4.5mm 6mm 10mm 13mm
  • Karikim me ane te USB me bazë karikimi
  • Trup aliazh alumini

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Be the first to review “Makine qethese profesionale Kemei KM K33S”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje kemei blerje online ne dyqan taxi

Makine qethese profesionale Kemei KM K33S