Xhel per floket per meshkujt | Gel Block

1,800 L

 • Xhel flokesh profesional.
 • Zgjatje e larte dhe ekstra e forte.
 • Arome e mire.
 • Nuk e yndyros flokun.
 • Pastrohet lehtesisht.
Pastro
KODI: xhel-per-floket Kategori: ,

XHEL PER FLOKET PER MESHKUJT

Xhel flokësh profesional me një zgjatje te larte, ekstra të fortë dhe një aromë të fortë dhe sensuale. Siguron një fiksim ekstra të fortë që zgjat gjithë ditën, nuk i shton yndyre floket, nuk lë mbetje ngjitëse të bezdisshme dhe hiqet thjesht dhe lehte duke larë flokët.

Mund të përdoret për të krijuar stile që variojnë nga klasikja deri te floket e crregullta dhe kacurrela. Ju lejon të formoni kaçurrelat sipas dëshirës tuaj dhe t’i bëni flokët me shkëlqim.

Përdorimi: Vendoseni në flokë ashtu si dëshironi dhe vazhdoni stilimin.

SPECIFIKAT:xhel flokesh per meshkuj
 • Xhel flokesh profesional.
 • Zgjatje e larte dhe ekstra e forte.
 • Arome e mire.
 • Nuk e yndyros flokun.
 • Pastrohet lehtesisht.
 • Ju lejon te krijoni cfare do lloj modeli qe deshironi.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Xhel i bardhe, Xhel kaf

Be the first to review “Xhel per floket per meshkujt | Gel Block”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gel block 500ml scarecrow xhel

Xhel per floket per meshkujt | Gel Block