Makine per heqjen e mjekres per meshkujt DSP 60017

3,490 L

Ka stok

  • Per modifikimin ose heqjen e mjekres
  • Per nje lekure te te bute e pa qime per te gjithe burrat
  • Ka nje fuqi 5W dhe nje tension 220-240V
  • Bateria mban rreth dy ore karikim

MAKINE RROJE DSP 60017

Makine rroje DSP-60017 e domosdoshme per heqjen ose stilimin e mjekres per meshkuj. Mund te perdoret shume lehtesisht.

  • Per nje lekure te paster, te bute e pa qime per te gjithe meshkujt
  • Ka nje fuqi 5W dhe nje tension 220-240V
  • Bateria mban rreth dy ore karikim

Porosit online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire  dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine per heqjen e mjekres per meshkujt DSP 60017”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje Dsp 60017 per mjekren Dyqane Online ne Shqiperi

Makine per heqjen e mjekres per meshkujt DSP 60017