Makine depilimi Pro Gemei 5in1 | Depilator dhe masazhator

3,490 L

Ka stok

  • Perbehet nga 5 koka te ndryshme.
  • Punon ne menyre te shpejte.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Shume praktike dhe funksionale.
  • Bene masazhimin edhe depilimin e trupit.
KODI: K-200720-049 Kategori: , , , ,

 

MAKINE DEPILIMI PRO GEMEI 5IN1

Makine depilimi Pro Gemei eshte nje paisje multifunksionale per kujdesin personal. Ajo eshte ideaur per femrat edhe sherben si depilator, masazhator, pastrues fytyre dhe pedikyr. Kjo makine do te beje qe ju mos te keni me nevoje per parukerien tuaj por te beni cdo gje vet madje edhe ne menyre perfekte

DEPILATOR DHE MASAZHATOR GM-3072

Depilatori GM-3072 eshte i perbere me 5 koka te ndryshme ku secila ka nje funksion kryesor edhe shume te rendesishem per lekuren tuaj. Makina vjen me nje komplet te personalizuar sepse nuk mund te perdoret nga gjithkush pasi makina arrin te depiloje edhe zonat me delikate te trupit tuaj dhe nese keni deshire qe kete makine ta perdorni per nje afat te gjate rekomadohet qe te perdoret vetem nga nje person per nje higjiene sa me te paster edhe te shendetshme.

Makina nuk mund te perdoret ne lekure te njome por vetem ne te thate per te dhene rezultate me te mira.

Ajo pershtatet mjaft mire me doren duaj dhe ju do te ndiheni shume komod gjate perdorimit te saj.

Ofron siguri edhe gjate perdorimit te saj.

Depilatori heq cdo qime te padeshirueshme, madje ai nxjerr edhe qimet te cilat ndodhen nen lekure per t’i shkeulur ato me gjithe rrenje.makine depilimi gemei femra qime bli online dyqan taxi

Ideale per nje lekure te bute edhe te lemuar e mbi te gjitha te relaksuar.

Makine ideale per te bere cdo gje qe deshironi me nje paisje te vetme.

Punon me bateri te rikarikueshme.

SPECIFIKAT

E perbere me 5 aksesore te ndryshem:

  • koke per depilimin me ckulje.
  • koke per depilim/rroje te zonave intimeve dhe delikate te trupit.
  • koke per masazhim.
  • koke furce per pastrimin e fytyres suaj.
  • koke kundra kallove dhe per kujdesjen se kembeve.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Realizo blerjen tende me cmimin dhe cilesine me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Makine depilimi Pro Gemei 5in1 | Depilator dhe masazhator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilimi gemei femra qime bli online dyqan taxi

Makine depilimi Pro Gemei 5in1 | Depilator dhe masazhator