Mcles MK-520 | Makineri per depilimin e femrave kunder ujit

2,500 L

Ka stok

  • Depilator per femrat.
  • I perbere me 5 koka.
  • I papershkrueshem nga uji.
  • Merr karikim te plote per 8 ore.
  • Punon nje ore pa nderprerje.
KODI: MK520 Kategori: , , ,

MAKINE PER DEPILIMIN E FEMRAVE KUNDER UJIT 

Pasja e qimeve eshte nje nga gjerat me te sikletshme per femrat, sidomos ne zonat me te ekspozuara te cilat japin siklet te madh nese nuk kane marre kujdesin e duhur. Nese deshironi qe te vishni cdo gje, te levizni si te deshironi, dhe ta beni kete gje duke u ndjere komode makina e depilimit Mcles MK-520 eshte ajo qe ju duhet.

DEPILATOR PER FEMRA MCLES MK-520

Ky depilator eshte i perbere nga 5 koka te cilat veprojne ne te njeten kohe edhe ofrojne heqjen e qimeve ne menyre maksimale edhe te perkryer. Fale tyre asnje qime nuk do te ndodhet me ne trupin tuaj.

Per shkak te perberjes nga shume koka eshte e veshtire qe ndonje qime mos te kapet prej saj.

Makina e depilimit eshte projektuar per te depiluar cdo zone te trupit, madje edhe ato me delikatet. Tashme ju mund te hiqni sqetullat, krahet,kembet,bikinit etj me kete produkt.

makine depilimi femra kunder ujit bli online dyqan taxiGjithashtu makinen ju mund ta perdorni edhe ne ta thate edhe ne te njome pasi makina eshte e papershkrueshme nga uji. Ndryshe nga shumica e makinave te tjera qe nuk e ofrojne nje komoditet te tille.

Tashme me kete depilator heqja qimeve te padeshiruara ne trupin tuaj do te kthehet ne argetim per ju.

Ajo arrin te punoje deri ne 60 minuta pa nderpreje pasi ka marre nje karikim te plote per 8 ore.

Lekura juaj do te ndihet e lehtesuar fale kesaj makine, pasi edhe qimet qe ndodhen nen lekure mund te kapen nga kjo makine edhe te dalin ne siperfaqe.

Lekura juaj nuk peson asnje irritim edhe asnje acarim, pervecse do te jete e lemuar si nje bebe.

Me kete makine ju do t’i hiqni qimet tuaja 1 here ne 5-6 jave.

Realizo Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi dhe perfito cilesine dhe cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Mcles MK-520 | Makineri per depilimin e femrave kunder ujit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilimi femra kunder ujit bli online dyqan taxi

Mcles MK-520 | Makineri per depilimin e femrave kunder ujit

WhatsApp chat