Llastik qetesues per Shpinen dhe Nervin Shiatik

990 L

Ka stok

1.Relakson dhe qetëson qafën, shpatullat dhe shpinën.
2.Redukton tensionin dhe muskujt e lënduar falë nxehtësisë qetësuese dhe relaksuese.
3.Plotësisht i rregullueshëm sipas mases suaj.
4.Ju ofron lirinë ta vishni atë pothuajse kudo!

LLASTIK BACKNETIX

Llastik qetesues per Shpinen dhe Nervin Shiatik

Llastik  i cili i përshtatet madhësive të perimetrit të kembes 12,5 inç në 18 inç të matur rreth pjesës më të plotë të pjeses poshte gjurit. Llastiku Backnetix është efektiv kur vishet ne kemben ne anen e dhimbjes. Shtresa e presionit në shtrëngim aplikon presion të synuar te qetesoje dhimbjen ne mesin tuaj dhe shpinen. Presioni ushtrohet ne qendren e muskulit ne menyre qe te nderprese dhimbjen para se ajo te perhapet ne pjese te tjera te trupit tuaj. Lokalizon dhimbjen dhe teper efikas ne qetesimin e saj.

Qellimi i tij eshte te cliroje nga dhimbjet
-Kronike te shpines
-Dhimbje te nervit Shiatik
-Sindroma Piriformis

Llastik qetesues per Shpinen dhe Nervin Shiatik

llastik qetesues per nervin shiatik dhe shpinen

Karakteristika

1.Relakson dhe qetëson qafën, shpatullat dhe shpinën.
2.Redukton tensionin dhe muskujt e lënduar falë nxehtësisë qetësuese dhe relaksuese.
3.Plotësisht i rregullueshëm sipas mases suaj.
4.Ju ofron lirinë ta vishni atë pothuajse kudo!
5.Terapia e nxehtësisë është treguar se relakson në mënyrë efektive muskujt e lënduar dhe nuk lejon perhapjen e dhimbjes ne zona te tjera te trupit.
6. Qendron e puthitur pas kembes suaj dhe gjate kohes qe sterviteni.
7.Mund ta mbani veshur dhe poshte rrobave tuaja nuk duket aspak.
8.Sugjerohet te mbahet veshur deri ne 2 ore.

Specifikime te Llastikut Backnetix

Pesha: 90 gr
Unisex
Perberja: 27% Neoprene,19% Najlon, 35% poliester, 10% EVA, 9% Polipropilen.
Llastik per shpinen ne një madhësi i përshtatet të gjithëve.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Llastik per gjurin

Be the first to review “Llastik qetesues per Shpinen dhe Nervin Shiatik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik qetesues per shpinen dhe nervin shiatik backnetix

Llastik qetesues per Shpinen dhe Nervin Shiatik