Kreher flokesh elektrik DSP-50017 | Per floke te drejte

2,500 L

Ka stok

 • Realizon tharjen dhe drejtimin e flokeve
 • Perbehet nga aksesore te ndryshem
 • Ka nje motor me nje fuqi 1000-1200W dhe nje tension 220-240V e frekuence 50/60HZ
 • Shume praktik ne perdorim dhe shume i lehte per t’u pastruar
 • Nuk harxhon energji elektrike
KODI: 50017 Kategori: ,

KREHER FLOKESH DSP-50017

Kreher elektrik flokesh per t’i drejtuar edhe per t’u dhene  nje pamje me te rregullte flokeve tuaj. Kreheri elektrik mund te kryeje shume funksione te tjera ne baze te aksesore te ndryshem qe ka paketimi. Kreheri eshte ne gjendje te veproje edhe mbi floke te lagur.

KREHER ELEKTRIK PER FLOKE TE DREJTE 

 • Realizon tharjen dhe drejtimin e flokeve
 • Perbehet nga aksesore te ndryshem
 • Ka nje motor me nje fuqi 1000-1200W, tension 220-240V, frekuence 50/60HZ
 • Shume praktik ne perdorim dhe shume i lehte per t’u pastruar
 • Mund te meret kudo me vete
 • Nuk harxhon energji elektrike

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Kreher flokesh elektrik DSP-50017 | Per floke te drejte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik flokesh stilime produkt online dyqan taxi

Kreher flokesh elektrik DSP-50017 | Per floke te drejte