Kreher flokesh DSP UEHS-159 | Ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Jep rezultat te shpejte
  • Ka rezistence ndaj mbinxehjes
  • Mbron flokun nga nxehtesia e tepert
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem
  • Me nje energji 100-1200W, tension 200-240V dhe frekuence 50-60HZ
KODI: UEHS-159 Kategori: ,

KREHER FLOKESH DSP UEHS-159

Kreher flokesh DSP UEHS-159 per te arritur nje rezultat te deshiruar mund te perdorim aksesoret e ndryshem qe ka ne brendesi te paketimit. Ky kreher elektrik ka rezistence ndaj mbinxehjes duke e mbrojtur flokun nga ndonje demtim i mundshem. Ai do t’ju realizoje stilime te ndryshme, ne menyre shume te thjeshte dhe mbi te gjitha pa shpenzuar asgje me fale perberjes nga aksesore te ndryshem dhe te shumte.

KREHER PER FLOKE ME ONDE DHE TE DREJTE 

  • Jep rezultat te shpejte
  • rezistente ndaj mbinxehjes
  • Mbron flokun nga nxehtesia
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem
  • energji 100-1200W, Tensioni 200-240V dhe Frekuenca 50-60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te miredhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Kreher flokesh DSP UEHS-159 | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 7in1 multifunksion hairdressing produkt online dyqan taxi

Kreher flokesh DSP UEHS-159 | Ne shitje online