Kreher flokesh 7 ne 1 DSP 50020 | Bli Online

3,490 L

Ka stok

220-240V 50/60Hz,850-1000W
Hot Air Brush 7 in 1
0-1-2 heats settings
Overload protect function to prevent hair to be strained
Hanging loop
360 degree swivel cord

KODI: 6971324560287 Kategori: ,

KREHER FLOKESH 7 ne 1 DSP 50020

Kreher flokesh me shtate funksione ne nje te vetem DSP 50020. Per nje stilim multifunksionar dhe profesional me 7 aksesore te ndryshem per te realizuar modelin tuaj ideal. Me 3 nivele shpejtesie, me sistem mbrojtje nga mbinxehja.

KREHER ELEKTRIK FLOKESH 

  • Koke per floke me volum
  • Koke per tharje
  • Furce per kacurrela te vogla
  • Furce per kacurrela te medha
  • Koke per drejtim flokesh
  • Motor i fuqishem
  • Fuqia 850-1000W,
  • Tension 220-240V 50/60HZ.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Kreher flokesh 7 ne 1 DSP 50020 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik dsp 50020 ne shitje online dyqan taxi

Kreher flokesh 7 ne 1 DSP 50020 | Bli Online