Komerdare per ne det | Intex Angel Wings Pool Float

4,490 L

Ka stok

  • Mund te c’lodheni vetem ose me miqte tuaj me te preferuar.
  • E lehte per t’u transportuar.
  • Shume ngjyreshe ku mbizoteron bluja dhe e bardha.
  • Permasat: 1.55 x 2.16 m.
  • Ideaur per femijet mbi moshen 14 vjec.
KODI: Intex Angel Wings Pool Float Kategori: ,

KOMERDARE PER NE PLAZH ME KRAHE ENGJELLI

Per pushime te bukura edhe plot me ngjyra duhet patjeter qe te keni me vete nje komerdare qe t’ju beje qe te ndiheni te mbrojtur nga uji por edhe te shijoni maksimalisht detin edhe rrezet e ngrohta te diellit. Dizajni teper i vecante i kesaj komerdareje ne formen e kraheve te engjellit e bene ate shume atraktive edhe terheqese per syte e njeriut.

Ju do te bini ne qender te vemendjes me kete komerdare.

INTEX ANGEL WINGS POOL FLOAT

komerdare krahe engjelli bli online dyqan taxiKjo komerdare me krahet e engjellit eshte e perbere nga nje material PVC shume i forte dhe kunder rreshqitjes.

Kur ju te jeni te vendosur mbi komerdare, trupi juaj do te jete i fiksuar shume mire ne te.

Ju bene te qendroni me ore te tera mbi det dhe te shijoni freskine e tij pa u lodhur ne asnje moment.

Fryhet shume lehte me pompen perkatese dhe transportohet lehtesisht.

E pershtatshme per individet mbi 14 vjec.

SPECIFIKAT

Mund te mbaje deri ne 2 persona.

Trasnportohet lirisht edhe mund ta merrni sa here te deshironi ne plazh apo ne pishina.

E perbere nga shume ngjyra teper atraktive.

Permasat: 1.55 x 2.16 m.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komerdare per ne det | Intex Angel Wings Pool Float”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komerdare krahe engjelli bli online dyqan taxi

Komerdare per ne det | Intex Angel Wings Pool Float