Komerdare Krokodili – Intex Giant Gator Ride – Bli Online

1,200 L

Ka stok

  • Ne pamjen e nje krokodili.
  • Krijuar nga materiale me cilesi te larte dhe te forte.
  • Ideuar per femijet mbi 3 vjec.
  • Ideal per ne pishina dhe ne det.
  • Përmasat e tij jane 168 × 86 cm.
KODI: ECC-20620-065 Kategori: ,

KOMERDARE KROKODILI 

KOMERDARE PER FEMIJET NE FORME KROKODILI – BLI ONLINE

A i duan femijet lojrat ne uje? Cmenden pas tyre!

Per te kenaqur te gjitha kenaqesite e tyre, imagjinaten, kuriozitetin, t’i beni ditet e tyre me te bukurat qe kane kaluar ndonjehere ka ardhur koha e duhur qe te merrni kete komerdare fantastike.

Krokodili është me madhësi 168 x 86 cm dhe është prej materiali plastike me cilesi teper të lartë dhe të fortë.

Ne perberjen e tij krokodili ka një dorezë te vendosur në kokën e krokodilit. Kjo komerdare është krijuar për t’u përdorur në pishina dhe det.

Dysheku me ajer eshte i përshtatshem për fëmijë nga mosha 3 vjeç.intex giant komerdare krokodil bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Ne pamjen e nje krokodili.

Krijuar nga materiale me cilesi te larte dhe te forte.

Ideuar per femijet mbi 3 vjec.

Ideal per ne pishina dhe ne det.

Përmasat e tij jane 168 × 86 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komerdare Krokodili – Intex Giant Gator Ride – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

intex giant komerdare krokodil bli online dyqan taxi

Komerdare Krokodili - Intex Giant Gator Ride - Bli Online

WhatsApp chat