HG-7008A | Blender Haeger Elektrik | Multifunksional

3,490 L

Ka stok

  • Materiali prej çeliku-inoks
  • Fuqia, W: 500
  • Vëllimi: 4L.
  • Numri i shpejtësive: 2
  • Furnizimi me energji elektrike: 220 V

BLENDER ELEKTRIK HAEGER HG-7008 A

Blender elektrik Haeger do te behet ndihmesi juaj me i madhe ne kuzhine sepse do t’ju ndihmoje t’i pergatisni sa me shpejte te gjitha produketet qe do t’ju duhen per gatim.

Paisje elektrike e kuzhines eshte e perbere prej materialit te celikut edhe eshte shume jetegjate, keshtu qe ju do te shpetoni nga shpenzimet e teperta.

Me kete blender ju do te arrini te copetoni, te thermoni edh prisni nje pafundesi produktesh ushqimore keshtu qe edhe ju vet do e keni mundesi te gatuani nje pafundesi gatimesh.

Blenderi eshte i perbere edhe nga tehe prej celiku te cilat kane nje fuqi prerese tejet te madhe.

Ai funksionon me rryme elektrike por nuk eshte konsumues i madhe i saj.

Blederi eshte shume praktik edhe funksional sepse pastrohet edhe perdoret shume lehte.

Produkti nuk duhet të mungojë në asnjë ambient gatimi.

Lehtësisht i pastrueshëm.

Zhvendoset lehtesisht ne kuzhine edhe eshte shume miqesor me temperaturat e mjedisit sepse as nuk ndryshket edhe as nuk nxihet.

BLENDER DORE PER PERZIERJE DHE COPETIM

Permasat e blenderit : 25 x 31 cm.blender elektrik haeger hg 7008a bli online dyqan taxi

Materiali prej çeliku-inoks

Fuqia, W: 500

Vëllimi: 4L.

Numri i shpejtësive: 2

Furnizimi me energji elektrike: 220 V

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “HG-7008A | Blender Haeger Elektrik | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender elektrik haeger hg 7008a bli online dyqan taxi

HG-7008A | Blender Haeger Elektrik | Multifunksional