Blender dore 4 ne 1 DSP-KM1049 – Ne shitje online

4,900 L

Ka stok

 • 2 nivele shpejtësie
 • Thikë dhe materiali i trupit: çelik inox
 • Prodhuesi i pureve
 • food blender
 • powerful motor
 • Dishwasher safe
 • grirese me kapacitet 500ml
 • Me fuqi 300W dhe me dy nivele shpejtesie, me tension 220-240V e frekuence50/60HZ.
 • Food processor
 • Crush ice
 • Bpa free

BLENDER DORE 4 NE 1 DSP KM-1049

Food Blender 5 në 1 KM1049 | Best hand blender | Multi purpose blender

Në mënyrë që gatimi t’ju sjellë kënaqësi dhe të mos marrë shumë kohë nga ju, duhet të përdorni pajisje kuzhine sa me praktike dhe komode per te punuar ne menyren me te mire dhe me te shpejte.. Si të mos ju kujtojme një atribut te tillë i kuzhinës si një blender kaq funksionale. Ne ju rekomandojmë që të blini një blender DSP KM1049 i cili do e ktheje gatimin ne deshire dhe jo detyre.

Bejini vetes suaj, apo te afermeve tuaj nje dhurate kaq te dashur dhe te domosdoshme!

BLENDER NE SHITJE DSPblender dsp km 1049 best hand blender dyqan taxi

Ninja professional | Frozen Fruit | Hot Soup

Blender DSP KM1049 do të beje lehtësisht rrahjen dhe përzierjen e lëngshme për t’i dhënë atyre një strukturë të ajrosur, përzierjen e koktejeve, mousses dhe lëngjeve të tjera, copëtimin e të gjitha llojeve të produkteve deri në copëtim ose pastë, përgatitjen e pure patatesh ose per te krijuar supa te ndryshme me strukturen me te mire dhe me kremoze te ndryshme. Gjithashtu, marrja e akullit është nje nga sherbimet e shumta qe mund t’ju ofroje ky blender.

Blender DSP është një lloj blenderi i cili do e ktheje gatimin ne nje argetim per ju. Gjatë operimit dhe gatimit, mjafton qe ju te zhysni pjesën me te cilen deshironi te punoni të blenderit në një enë me ushqim te cilen ju deshironi t’a perpunoni.

Lehtesia, dhe prakticiteti qe blenderi ju fal, do ju beje te mos e leshoni ne asnje moment nga dora juaj best hand blender sapo te futeni ne kuzhine. Me qellim multifunksional ky blender do ju ndihmoje ne pothuajse gjithecka qe ju deshironi te gatuani si pershembull, supe kremoze, koktejle, embelsira etj,

BEST BLENDER ONLINE | Multi purpose blender

Gjithashtu nje tjeter karakteristike e ketij blenderi eshte dizani i levizshem qe ai ka, dhe i lehtë për tu manipuluar dhe improvizuar. Blender DSP  është më i vogël dhe më i lehtë se një mikser dore. Dhe gjithashtu më funksional se homologët dhe produktet e tjera te ngjashme. Te cilat kane nje dizajn të palëvizshëm dhe jane te veshtire per t’u manovruar.

Te gjithe ata te cilet kane pasion gatimin e dine teper mire sesa karakteristike e rendesishme eshte kjo per produktet qe ju deshironi apo ju nevojiten per t’u perdorur ne kuzhine.

Trupi i best food blenderit është bërë prej çeliku inox, me një insert të kuq. Në përgjithësi, modeli karakterizohet nga një dizajn i këndshëm, elegant që do të përshtatet mirë në brendësi të kuzhinës tuaj. CIlesia dhe prakticiteti jane cfare e bejne kete blender kaq te vecante.

Materiali i  food blender kaq cilesor e bene kete blender akoma edhe me te dashur per te gjithe ju qe e keni pasion gatimin. Dhe e dini sesa rendesi ka materiali i i produkteve me te cilat ju punoni. Materiali rezistent qe blenderi ka do e beje qe ju t’a perdorni per nje kohe te gjate ne kuzhinen tuaj.

MULTI PURPOSE BLENDER

Cordless immersion blenders | Blending jar | Whisk attachment | Bell Shaped | Multi Purpose Blender

Best food blender ka dy butona në trupin e blenderit DSP. E para është përgjegjëse për të punuar me shpejtësi standarde, butoni i dytë kryen funksionin e “turbo”. Një rritje afatshkurtër në shpejtësinë e rrotullimit të bashkëngjitjeve në nivelin maksimal kur ju deshironi te beni nje perzierje te shpejte dhe te fuqishme ne te njejten kohe. The best hand blender!

Si rezultat, ne kemi përzierje, perzierje turbo dhe copëtim më të plotë. Duke lene keshtu hapsire per te krijuar ushqime, supe, lengje me nje strukture kremoze dhe te njetrajtshme. E cila do i leje familjaret miqte apo klientet tuaj gojehapur. Ju mund t’a perordorni kete blender per cdo ushqim te cilin keni deshire t’a gatuani dhe te kenaqni, familjaret dhe femijet tuaj

DSP, nje marke prestigjoze e cila perhere na mahnite me produktet e saj. Shquhuet per produkte me material cilesor, rezistent dhe praktike. Bejeni tuajin blenderin multifunksional DSP KM 1049 ne keto momente dhe nuk do te pendoheni me ne asnje moment per parate e shpenzuara per kete produkt kaq funksional dhe cilesor.

FOOD BLENDER DSP | GREAT BLENDER

Tre sipërfaqe pune janë bashkangjitur në pjesën e poshtme të blenderit dore të DSP: një shtojcë e blenderit për përzierjen dhe copëtimin, me një lëvizje precize dhe te persosur për përzierjen e ushqimeve të lëngshme. Duke i krijuar atyre nje strukture kaq perfekte dhe cilesore. Saqe ndryshimi do te verehet menjehere nga vete ju dhe familjaret tuaj, si me sy por edhe ne shijimin e ushqimeve.

Produkti multifunksional vjen gjithashtu dhe me nje koke me një thikë çeliku dhe dy kapak , për copëtimin e produkteve të ngurta. Nje tjeter e vecante e ketij produkti eshte koka prodhuese per  pure nga plastika e qëndrueshme dhe me cilesi te larte. Dizajni i tij eshte krijuar pikerisht qe ky blender te jete praktik kur ju t’a perdorni pa ju nxjerre probleme. Apo per t’ju ngadalesuar gjate gatimeve tuaja ne kuzhine.

BEST HAND BLENDER NE DYQAN TAXI | Best hand blender

BLENDER PERFORMED | CORDLESS MODELS | Personal blender | Year warranty

Produkti DSP vjen me një mbajtëse praktike të aksesorëve që ngjitet në tasin e mbajteses. Përshtatet në mënyrë të perkryes me një dorezë elektrike te përzierësit, bashkim dhe hapje e blenderit dhe lëvizje e lehtë. Në këtë pozicion, përzierësi është gati për ruajtje. Mbajtësi, elementet bashkuese të blenderit dhe tasi i copëtimit janë të sigurta për larjen e enëve.

Me kete blender ju do te mund te gatuani dhe krijoni ushqime si nje kuzhinier i vertete. Duke i bere te gjithe familjaret tuaj apo miqte te lumtur. Krijoni supa te shijshme, koktejle per mbremje dhe festa te ndryshme. Apo edhe shume gatime te tjera te cilat ju i preferoni apo deshironi t’i gatuani per here te pare.

DSP BLENDER SET | KITCHEN APPLIANCES

Blenderi eshte teper i lehte dhe praktik per t’u perdorur duke mos ju krijuar probleme ne asnje moment te vetem gjate gatimit tuaj. Prastrohet lehte pa pasur nevoje per shume perkushtim. Mjafton t’a pastroni me uje te bollshem direkt pas perdorimit. Dhe ai do te jete gati per t’u perdorur perseri ne nje moment tjeter kur ju deshironi.

Gjithashtu, me kete blender ju mund te krijoni ushqime teper te shendetshme per trupin tuaj. Krijoni green smoothies te shijshme per ju dhe familjaret tuaj per cdo dite. Jetoni dhe ushqehuni me shendetshem se kurre.

Nje produkt kaq i lehte dhe praktik per t’u perdorur per te gjithe, per te gatuar per familjen tuaj darkat e zakonshme, per te krijuar koktejle te shijshme dhe mahnitese per nje house party me miqte tuaj. Gjithashtu dhe teper profesional per te gjithe personat e apasionuar pas gatimit dhe kuzhinieret. Krijoni ushqimet tuaja te preferuara me lehtesi, komoditet, prkaticitet dhe ne menyren me te shpejte dhe profesionale te mundshme.

Krijoni ushqime te shijshme si nje profesionit i vertete me Blender DSP KM1049!

food blender dsp km 1049 bli online dyqan taxiSpecifikimet | Food blender
 • 2 nivele shpejtësie
 • Thikë dhe materiali i trupit: çelik inox
 • Prodhuesi i pureve
 • food blender
 • powerful motor
 • Dishwasher safe
 • Food processor
 • Crush ice
 • Bpa free
 • Egg whites.
 • Shtojcë bakri
 • Mbajtësi i magazinimit
 • Këmba e blenderit e lëvizshme
 • Niveli i zhurmës ≤ 80 dB
 • Fuqia: 300W
 • Paketimi permban 4 aksesore te ndryshem:
 • 2 blendera dore
 • gote me kapacitet 700ml
 • rrahese
 • grirese me kapacitet 500ml
 • Me fuqi 300W dhe me dy nivele shpejtesie, me tension 220-240V e frekuence50/60HZ.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore 4 ne 1 DSP-KM1049 – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender miksim perzierje embelsira brum kualitativ online dyqan taxi

Blender dore 4 ne 1 DSP-KM1049 - Ne shitje online