Blender multifunksional profesional DSP KJ-2055

13,900 L

Ka stok

  • Me nje shpejtesi motori 100% industrial
  • Me fuqi 1400W e nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz.
  • Ka nje paijsje te dyfishte sigurie
  • Caktivizohet automatikisht kur hiqet kapaku ose kavanozi.
  • Mund te perdoret ne ambiente familjare, bare ose restorante.
KODI: KJ2055 Kategori: , ,

BLENDER PROFESIONAL DSP KJ-2055

Blender profesional DSP KJ-2055 ka nje qendrueshmeri te larte me nje kapacitet 1.5 liter. Blenderi ka nje shpejtesi motori 100 % industrial dhe nje paijsje te dyfishte te sigurise. Ju mund ta kontrolloni nepermjet butonit, shpejtesine e tij. Duke qene se produkti perbehet nga nje kupe qeli transparente ju do te jeni ne gjendje te shihni procesin e pergatitjes se lengjeve ne te.

BLENDER MULTIFUNKSIONAL PER FRUTAT

  • Me nje shpejtesi motori 100% industrial
  • Me fuqi 1400W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz.
  • Ka nje paijsje te dyfishte te sigurise
  • Caktivizohet automatikisht kur hiqet kapaku ose kavanozi.
  • Mund te perdoret ne ambiente familjare, bare ose restorante.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender multifunksional profesional DSP KJ-2055”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp profesional kj 2065 blender fruta perime online dyqan taxi

Blender multifunksional profesional DSP KJ-2055