Best Baby Thermometer | Termometer Infrared

1,900 L

Ka stok

-Ear Thermometer, nje mates i sigurt i temperatures se trupit nepermjet kanalit te veshit.
-Mat temperaturen 32 grade celcius deri ne 42 frade celcius
-Ekran Dixhital
-Shfaq temperaturen ne ekran brenda 1 sekonde
-Arrin te memorizoj 10 matjet e fundit.

BEST BABY EAR THERMOMETER – ET100

Best Ear Infrared Baby Thermometer

Termometer per Veshin Infrared i cili bie ne kontakt me membranen e veshit dhe mat temperaturen brenda 1 sekonde. Baby Thermometer eshte nje menyre e cila ju jep leximin e temperatures ne Grade Celcius ose ne Farad. 10 matjet e fundit te temperatures memorizohen ne sistemin e tij. Ju mund te kontrolloni sesi ka ndryshuar temperatura me matjet e bera here pas here.

Nje menyre e pershtatshme per te matur temperaturen e femijeve tuaj. Me termometrat e tjere te zakonshem jo vetem qe femijet e vegjel nuk pershtaten sepse i frikesohen, por as nuk lejojne qe ai te kryej funksionin e tij. Pasi per te marr rezultate te sakta me termometrat e zakonshem kerkon pak kohe. Me kete termometer ju i lehtesoni vetes pune dhe femijes suaj qetesi.

Best Baby Ear Infrared Thermometer 

Best Baby Ear Infrared Thermometer

Ky termometer jo vetem qe shfaq ne ekranin e tij temperaturen e sakte brenda 1 sekonde dhe e memorizon ate. Femija juaj nuk do te kuptoje se cfare po beni pasi ku termometer fale tekonologjise infrared bie ne kontakt lehtesisht me membranen e veshit te te vegjelve tuaj. 

Karakteristika

-Baby Ear Thermometer, nje mates i sigurt i temperatures se trupit nepermjet kanalit te veshit.
-Mat temperaturen 32 grade celcius deri ne 42 frade celcius
-Ekran Dixhital
-Shfaq temperaturen ne ekran brenda 1 sekonde
-Arrin te memorizoj 10 matjet e fundit.
-Baterite perfshihen ne paketim.
-I pajisur me alarm per temperaturen.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Termometer

Be the first to review “Best Baby Thermometer | Termometer Infrared”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

best baby ear infrared thermometer

Best Baby Thermometer | Termometer Infrared