Best Hand Blender – Mikser Dore – Produkte Online

1,990 L

Ka stok

Prodhuar me materiale cilesore te celikut te pandryshkshem me cilesi te larte.

Karakteristika 

  • Blender kompakt dhe i lehte ne perdorim.
  • Materiale cilesore dhe jetegjate.
  • Perzierje e njetrajstshme.
KODI: HAeger-blender-283-H Kategori: , ,

BEST HAND BLENDER HAEGER HG 283H

Mikser Dore – Best Hand Blender Haeger

Blender Dore Haeger nje produkt i mahnitshem per kuzhinen tuaj. Pergatisni salca, rrihni perzierje te ndryshme etj. Prodhuar me materiale cilesore te celikut te pandryshkshem me cilesi te larte.

Karakteristika 

  • Blender kompakt dhe i lehte ne perdorim.
  • Materiale cilesore dhe jetegjate.
  • Perzierje e njetrajstshme.

    Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Best Hand Blender – Mikser Dore – Produkte Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Best Hand Blender Haeger Mikser Dore per kuzhine

Best Hand Blender - Mikser Dore - Produkte Online