Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1040 | Bli Online

5,200 L

Ka stok

  • I gjithanshem, i lehte per tu perdorur dhe pastruar
  • Mjaft i fuqishem per te grire perime te ndryshme
  • Teha prej celiku per te prere fleta te holla
  • Ka nje motor DC motor(7912) me fuqi 700W
  • Me nje tension 220-240V e frekuence 50/60HZ

BLENDER DORE DSP KM 1040

Blender dore  DSP KM 104 qe ju kursen kohe. Kjo pajisje shume e nevojshme per t’ju plotesuar gjithe deshirat ne kuzhinen tuaj. Kthen te gjitha ushqimet qe deshironi ne nje forme e cila eshte lehtesisht e tretshme dhe ju ndihmon te merrni te gjitha vitaminat dhe mineralet per te cilat keni nevoje.

BLENDER DORE 3 NE 1

Blender per supa te shijshme dhe kremoze

Mikser per pergatitjen e embelsirave te ndryshme

Grirese per perime te ndryshme

Gote plastike me kapacitet 500 ml

Material shume cilesore ku mund te kurseni kohen tuaj

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1040 Bli Online Dyqan Taxi

Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1040 | Bli Online

WhatsApp chat