Blender elektrik Sokany | Mikser dore per agrumet

2,490 L

Ka stok

  • Blender Sokany SM-400
  • Grin dhe copeton futat dhe perimet ne shume pak minuta.
  • Kapaciteti i blenderit: 0.5L
  • Fuqia motorike: 400W
  • E pajisur me 6 teha te mprehta celiku te pandryshkshem.

BLENDER DORE SOKANY

Ne kuzhinen tuaj eshte e domosdoshme te keni nje blender cilesor, pasi ai eshte perhere shume i nevojshem sidomos per ata qe jane te apasionuar pas gatimit. Blenderi Sokany SM 400 vjen nga ne per ju me nje cilesi te garantuar per t’ju ndihmuar ne copetimin e ushqimit , shume shpejte dhe pa u munduar.

BLENDERI MULTIFUNKSIONAL PER KUZHINEN TUAJ

Blenderi multifunksional Sokany jep nje performance te jashtezakonshme fale fuqise prej 400W.

Perzieresi perbehet me thika speciale te cilat kane 6 teha te mprehta prej celiku-inoks. Ato jane shume funksionale sepse kryejne perzierje , shtypje, miksimin dhe perpunimin te ushqimeve ne menyre te njetrajtshme dhe te tretshme.

Fale tij ju mund te therrmoni akullin, frutat ose perime te ndryshme ne shume pak minuta.

Kupa transparente e blenderit ka nje kapacitet prej 0.5 liter e cila eshte shume e pershtatshme per nje familje mesatare.

Kjo paisje realizon nje perzierje te njetrajtshme dhe te tretshme.
Blender Dore Sokany produkt online Dyqan Taxi

SPECIFIKAT

Blenderi i markes Sokany SM-400

Grin dhe copeton futat dhe perimet shume shpejt.

Kapaciteti i blenderit: 0.5L

Fuqia motorike: 400W

E pajisur me 6 teha te mprehta celiku te pandryshkshem.

Pastrohet lehtesisht.

Permasat : 25 * 10cm.

Me tehe çeliku inox me tre shtresa.

Me bazë jo të rrëshqitshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender elektrik Sokany | Mikser dore per agrumet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender Dore Sokany produkt online Dyqan Taxi

Blender elektrik Sokany | Mikser dore per agrumet