Blender DSP Kj-2020 per miksimin e frutave dhe perimeve

5,200 L

Ka stok

 • Mikson fruta dhe perime te ndryshme
 • Realizon nje perzierje shume te mire te ushqimeve
 • Operon me nje funksion pulsiv
 • I sigurte e me nje nxehtesi te tepert
 •  Kupe me vellim 1.5 liter
 • Gote plastike me mase 500ml
 • Ka nje dekorim sportiv me nje drite LED rreth nderprerjes

BLENDER USHQIMESH DSP Kj-2020 

Me blenderin DSP Kj-2020 te ushqimeve mund te behet nje perzierje shume e mire e ushqimeve qe ne deshirojme. Miksimi dhe perzierja e perimeve te ndryshme kane shume perfitime per shendetin tuaj edhe  jane te domosdoshme per njerezit. Mund ta porosisni shume lehte online ne Dyqan Taxi 

BLENDER PER MIKSIM FRUTASH DHE PERIMESH

 • Produkti sherben per nje perzierje shume te mire te ushqimeve
 • Ka nje kohe pune e cila operon me nje funksion pulsiv
 • I sigurte e me nje nxehtesi te tepert
 • Ne paketim keni dhe aksesore te tjere si: baza e blenderit, kupa me vellim 1.5 liter, e nje gote plastike me mase 500ml
 • Ka nje dekorim sportiv me nje drite LED rreth nderprerjes
 • Fuqi 250W
 • Tension 220-240V
 • Frekuence 50/60Hz

Porosite online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Be the first to review “Blender DSP Kj-2020 per miksimin e frutave dhe perimeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender DSP 3 ne 1 multifunksional ne Dyqan Taxi

Blender DSP Kj-2020 per miksimin e frutave dhe perimeve