Blender DSP | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale

10,900 L

Ka stok

Specifikat | 

Marka: DSP
Modeli:  KM-3030
Kapaciteti: 5 L
Multifunksional
Mund ta perdorni per sallate, veze, perzierje kremoze etj.
Krijoni perzierje te njetrajteshme brenda disa minutash.
Koka celiku rezistent. te cilat nuk e demtojne ushqimin.
KODI: stand-blender-dsp-mixer-white Kategori: , ,

Blender DSP | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale

Nje perpunues ushqimor me 3 veti ne nje paijsje te vetme. I pershtatshem per nevoja te gatimeve te brumerave dhe embelsira te ndryshme.  Prej nje materiali celiku-inox, anti ngjitjese, me butonin on/off, me 3 elemente per rrallese veze dhe spirale brumi. Kemi nje kombinim te funksionimit te makinerise se perzierjes, e cila eshte e pershtatshme ne kuzhinen profesionale dhe ate shtepiake. Me nje kapciteti 5.0L, me 6 shkalle te ndryshme shpejtesie me Turbo, me nje fuqi 1000W, arrihet rezultati me i mire per perzierjen dhe rrotullimin. Per shkak te rrotullimit te hundes e cila perbehet nga koka celiku rezistente rreth dy boshteve, te cilat nuk e demtojne ushqimin. I lehteshem per tu pastruar.

Specifikat | 

  • Marka: DSP
  • Modeli:  KM-3030
  • Kapaciteti: 5 L
  • Multifunksional
  • Mund ta perdorni per sallate, veze, perzierje kremoze etj.
  • Krijoni perzierje te njetrajteshme brenda disa minutash.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender DSP | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender DSP | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale

Blender DSP | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale