Blender Dore Multifunksional – Sokany Electric Hand Blender

2,490 L

Ka stok

 • Materiali: Celik inoks
 • Fuqia: 600W
 • Tensioni: 220-240V, 50/60 Hz
 • 2 nivele shpejtesie
KODI: L-blender dore-sokany-SM-5011 Kategori: ,

BLENDER DORE – SOKANY SM-5011

Blender Dore Multifunksional – Sokany Electric Hand Blender

 • Pergatisni supa te shendetshme, smoothie, salca te shijshme dhe ushqim BIO per femijet
 • Ideale per perzierjen, bluarjen dhe coptimin e perberesve te ndryshem ushqimore
 • Me thika te mprehta celik inoks te cilesise se larte
 • Motor i fuqishem dhe i shpejte
 • Krijon masa kompake dhe homogjene
 • Teknologji e larte e perzjerjes
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem ose ne lavastovilje

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender Dore Multifunksional – Sokany Electric Hand Blender”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore

Blender Dore Multifunksional - Sokany Electric Hand Blender