Blender dore elektrik DSP KM-1001 – Ne shitje online

1,900 L

Ka stok

220-240V~50/60Hz,170W;
1-Speed operation, Stainless steel blades

Pershkrimi

BLENDER DORE DSP KM-1001

Blender dore DSP KM-1001 eshte perfekt per perzierjen e cdo ushqimi qe ju duhet per gatimin tuaj te preferuar. Ky blender do t’ju pergatis nje perzierje shume te shpejte, pa u sforcuar dhe pa i’a hequr vlerat ushqyese produkteve ushqimore.

BLENDER DORE PREJ CELIKU

  • I shpejte dhe i thjeshte per t’u perdorur
  • Ideale per perzierje e miksimin e ushqimit qe deshironi.
  • Fuqia 170W,
  • Me nje nivel shpejtesie
  • Tehe prej celiku
  • Me nje tension 220-240V 50/60HZ.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Specifikat

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Vleresime (0)

Be the first to review “Blender dore elektrik DSP KM-1001 – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

blender dore dsp per kuzhinen online dyqan taxi

Blender dore elektrik DSP KM-1001 - Ne shitje online

Shporta

Nuk ka produkte ne shporte

WhatsApp chat