DSP KJ-2053 | Blender me gote plastike 2ne1

3,800 L

Ka stok

  • Gote qelqi me vellim 600ml
  • Gote plastike dhurate me nje vellim 500ml
  • Ka nje kapacitet me energji 300W, tension 220-240V dhe nje frekuence 50/60Hz
  • Eshte praktik ne perdorim dhe i lehte ne pastrim

BLENDER 2N1 DSP KJ-2053

Blender 2n1 DSP KJ-2053 eshte i pershtatshem per pergatitjen e lengjeve te ndryshme. Blenderi eshte praktik ne perdorim dhe i lehte ne pastrim . Griresi vjen me dy kupa qelqi qe ju ndihmojne te pergatisni nje sasi lengjesh te konsiderueshme per veten edhe familjaret tuaj. Ai fale shpejtesise dhe cilesise teper te larte qe ka arrin te prodhoje nje sasi te konsiderueshme lengjesh.

BLENDER ME GOTE PLASTIKE 2N1

Nje gote qelqi me vellim 600ml edhe nje gote plastike dhurate me nje vellim 500ml

Ka nje kapacitet energji 300W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz

Eshte praktik ne perdorim dhe i lehte ne pastrim

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “DSP KJ-2053 | Blender me gote plastike 2ne1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dsp kj 2053 perzieres ushqim produkte online dyqan taxi

DSP KJ-2053 | Blender me gote plastike 2ne1