Blender DSP KM-4030 per miksim ushqimesh | Bli Online

3,200 L

Ka stok

 • Material shume cilesor dhe me nje doreze praktike
 • Blender dore lehtesishte i perdorshem edhe shume ekonomik
 • Me nje nivel shpejtesie
 • Thika celiku inoksi higjenike dhe rezistente
 • Dizajn i c’montueshem e ben ate te lehte per tu pastruar

BLENDER DSP KM-4030

Blender DSP KM-4030 eshte i mrekullueshem per perzierjen e salcave, supave, smoothies dhe nje sere produktesh ushqimore te ndryshme. Materiali i celikut – inoks pershtatet fare mire ne kuzhine duke e vendosur shume mire ne sirtare ose rafte te kuzhines tuaj.

BLENDER PER PERZIERJEN E USHQIMEVE 

 • Zvogelon mundesine e sperkatjes dhe derdhjes se perzierjes
 • Me kete paijsje kurseni kohe dhe energji
 • Ideale per te pergatitur ushqime te shendetshme
 • Perzierje perfekte per ushqimet e bera ne shtepi per femijen tuaj
 • Produkti eshte komod dhe praktike per tu pastruar
 • Ka nje nivel shpejtesie shume te fuqishme
 • Me nje vellim 0.6L tasi per perzierje
 • Me nje shpejtesi 220W e tension 220-240V

Porosit online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender DSP KM-4030 per miksim ushqimesh | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dsp KM 4030 per miksim ushqimesh ne Dyqan Taxi

Blender DSP KM-4030 per miksim ushqimesh | Bli Online