Blender elektrik – Silver Crest High Performance Power

5,890 L

Ka stok

Marka: Silver Crest

Modeli: SC 1589

Fuqia: 2200 Watt

Shpejtesia: 32000 rpm

KODI: GI-blender elektrik-silver crest-SC1589 Kategori: ,

BLENDER – SILVER CREST SC-1589

Blender elektrik – Silver Crest High Performance Power

  • Perzjeni, miksoni dhe grini fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme, smoothie.
  • Ideal per pergatitjen e koktejeve, supave kremoze dhe salcave te fresketa plot vlera organike dhe pa konservues
  • Ai eshte integruar me sistem sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensioni te larte, mbixjehjes dhe qarkut te shkurter
  • Thika te fuqishme celik inoksi te cilesise se larte, me material jo toksik dhe jo te demshem per shendetin

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender elektrik – Silver Crest High Performance Power”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender elektrik Silver Crest

Blender elektrik - Silver Crest High Performance Power