Blender Multifunksionale Set – Sonifer MultiPurpose Blender

2,990 L

Ka stok

 • Marka: Sonifer
 • Modeli: SF-8044
 • Tensioni: 220V-240V
 • Certefikime: CE
 • Fuqia: 500W
 • Frekuenca: 50/60HZ
 • Materiali: Celik inoks+plastike
KODI: 6971184583372 Kategori: ,

BLENDER MULTIFUNKSIONALE – SONIFER

Blender Multifunksionale – Sonifer MultiPurpose Blender

 • Ky blender multifunksional vjen ne paketim me 3 funksione te ndryshme ne nje pajisje te vetme. Ai eshte projektuar per te grire, miksuar dhe coptuar perberes te ndryshem ushqimore.
 • Ideal per te pergatitur salca BIO, supa te shendetshme, ushqim per bebe, smoothie, koktejle dhe lengje me shije te ndryshme
 • Me 2 nivele shpejtesie, permbushni cdo nevoje qe ju keni ne kuzhine
 • Me thika te mprehta celik inoks te cilesise se larte
 • Komod dhe praktik per tu pastruar
 • Funksion automatik, i lehte ne perdorim

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Be the first to review “Blender Multifunksionale Set – Sonifer MultiPurpose Blender”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender multifunksional Sonifer

Blender Multifunksionale Set - Sonifer MultiPurpose Blender