DSP KJ-2038 | Blender profesional White – Bli Online

4,200 L

Ka stok

 • Permban nje gote qelqi me kapacitet 1.5 liter
 • Me dy shpejtesi te ndryshme
 • I disponueshem ne ngjyre te bardhe
 • E kontrolloni nepermjet butonit sipas deshires
 • E perbere nga materiali i celikut inox

 

BLENDER DSP KJ-2038 WHITE

Blender DSP KJ2038 WHITE sherben per pergatitjen e lengjeve te frutave ose perimeve te ndryshme. Produkti ka nje gote qelqi me kapacitet 1.5 liter, e cila eshte mese e mjaftueshme per nje familje mesatare. Fale kesaj pajisje ju mund te pergatisni lengje ne cdo moment, te cilet mund edhe t’i merrni me vete sidomos ata qe shkojne me udhetime apo ne pune. Per te qene gjithmone te shendetshem, kjo paisje eshte perfekte per ju dhe shendetin tuaj.

BLENDER PROFESIONAL WHITE

 • Ka nje gote qelqi me kapacitet 1.5 liter
 • Me dy shpejtesi te ndryshme
 • I disponueshem ne ngjyre te bardhe
 • Mund te pergatisni lengje ne cdo kohe edhe t’i merrni kudo me vet
 • E manovroni nepermjet butonit
 • E perbere nga celiku inox

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

blender profesional white dsp kj 2038 dyqan taxi

DSP KJ-2038 | Blender profesional White - Bli Online

WhatsApp chat