Blender profesional 2ne1| Mikser DSP KJ-2002 | Bli Online

3,390 L

Ka stok

 • Vepron me dy funktions, edhe si blues dhe si mikser
 • Pergatit diversitet frutash dhe perimesh
 • Me nje shpejtesi me dy nivele te ndryshme
 • Fuqia 350W, tension 220-240V dhe frekuence 50-60 Hz
 • Teha te dhembezuara prej celiku-inoks
 • Gote plastike
 • Me vellim 1.5liter

BLENDER  2ne1 DSP KJ-2002

Blender DSP KJ-2002 sherben edhe si bluarje edhe si nje mikser per te ndihmuar ne pergatitjen e shumellojshmerive te frutave ose perimeve shume te shpejt. Me kete produkt mund te beni pure perimesh, smoothie etj. Blenderi ka nje shpejtesi me dy nivel dhe me teha te dhembezuara preji celiku inoksi, me nje gote plastike me vellim 1.5liter.

BLENDER PROFESIONAL 2N1 PER KUZHINEN TUAJ

 • Sherben edhe si blues edhe si mikser
 • Pergatit shumellojshmeri frutash dhe perimesh
 • Vepron ne nje kohe shume te shpejte
 • Ka shpejtesi me dy nivele te ndryshme
 • Me fuqi 350W, tension 220-240V dhe frekuence 50-60 Hz
 • Me teha te dhembezuara prej celiku inoks
 • Me nje gote plastike
 • Me vellim 1.5liter

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender profesional 2ne1| Mikser DSP KJ-2002 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KJ2002 frutash 5L Elektrike perime multifunksional dyqan taxi

Blender profesional 2ne1| Mikser DSP KJ-2002 | Bli Online

WhatsApp chat