Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Black

3,590 L

Ka stok

  • Blenderi ka nje material celiku qe nuk ndryshket
  • E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht
  • Me nje kapacitet 500ml tasi dhe 700ml gota per lengje
  • E lehte per tu perdorur pa asnje lloji zhurme
  • Blender me 4 produkte ne nje pajisje te vetme
KODI: 6971324560065 Kategori: ,

BLENDER DORE DSP KM 1004

Blender dore DSP KM 1004 eshte I nevojshem per gatimin e salcave ose ushqime te ndryshme. E pershtatshem per perzierjen e frutave edhe perimeve.

GRIRESE PER FRUTA

Ky blender realizon nje prerje te shpejte dhe perfekte fale dy teheve metalike

Me nje prerese me 2 nivele shpejtesi

Me nje fuqi motori  200W

Me nje tension 220-240V frekuence 50HZ

I disponushem ne ngjyre te zeze

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Black Dyqan Taxi

Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Black